SOFFBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, 1900-talets mitt.

66243. SOFFBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, 1900-talets mitt.

Höjbart till matbord. Längd 145, bredd 61, höjd 56,5 cm. 2 st utdragbara skivor på långsidor á 25,5 cm.

Ställvis slitage, repor, enstaka fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 689