Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Armbandsur
DAMARMBANDSUR, sterlingsilver och markasiter, 1900-tal.
66169. DAMARMBANDSUR, sterlingsilver och markasiter, 1900-tal.
Längd ca 19 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 19 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
788