STOL, barock, 1700-tal.

STOL, barock, 1700-tal.
66080. STOL, barock, 1700-tal.

Skuren dekor och läderklädsel.

Slitage, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klädsel med fläckar.

Antal besök: 3 348