SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal.

66024. SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Idegran. Skiva delvis klädd i brunt läder. Längd 125, bredd 63, höjd 66 cm.

Stötskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stötskador samt bruksslitage.

Antal besök: 1 175