STAR WARS, 9 figurer samt div maskiner. Original 1977-1983.

66008. STAR WARS, 9 figurer samt div maskiner. Original 1977-1983.

Lucas Films.
3 st med originalbox.

Slitage/skador.
Missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lucas Films.
3 st med originalbox.

Slitage/skador.
Missfärgning.

Antal besök: 1 639