65948. SMYCKEN, 7 delar, silver, bland annat 1 par manschettknappar med mindre diamanter, 1900/2000-tal.
Bland annat1 par manschettknappar men mindre diamant, 3 st slipsnålar, brosch med tigeröga och hänge GFAB. Brosch längd ca 4,5 cm.
Slipsnålar med emblem/bokstäver. Manschettknappar med monogram. Bruksslitage.