ERIK LÖFMAN. Silverskål. Märkt MGAB. U Kattfot. S. X9 (1972). Handsmide. Signerad E Löfman. Totalvikt 197 gram.

65914. ERIK LÖFMAN. Silverskål. Märkt MGAB. U Kattfot. S. X9 (1972). Handsmide. Signerad E Löfman. Totalvikt 197 gram.

Höjd 5 cm, diameter 14 cm.

Oputsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5 cm, diameter 14 cm.

Oputsad.

Antal besök: 3 357