DOSOR, 2 st, porslin, sévres-liknande märke, 1800/1900-tal.

65850. DOSOR, 2 st, porslin, sévres-liknande märke, 1800/1900-tal.

Blomdekor, diameter ca 4,5-6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 738