GALLERSKÅLAR med FAT, 2 st, flintgods, 1800-tal.

65846. GALLERSKÅLAR med FAT, 2 st, flintgods, 1800-tal.

Skålarnas längd ca 22-23 cm.

Rund skål med lagning. Oval med smärre ytspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålarnas längd ca 22-23 cm.

Antal besök: 733