KÖKSBORD med 5 stolar i ek (6). 1960-tal.

65808. KÖKSBORD med 5 stolar i ek (6). 1960-tal.

Bord. Höjd 72 cm, Längd med uppfällda klaffar 129 cm, Bred 84 cm.
5 st stolar. Rygghöjd 88 cm

OBS! en stol saknas i bild.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st stolar. Rygghöjd 88 cm

OBS! en stol saknas i bild.

Bruksslitage.

Antal besök: 848