VINGLAS 6 st samt GLAS 6 st, dekor av vinranka, Skruf.

65777. VINGLAS 6 st samt GLAS 6 st, dekor av vinranka, Skruf.

Vinglas på fyrkantsfot, höjd ca 13 cm.
Glas, höjd ca 7,5 cm.

Bruksslitage, avlagringar. Obetylig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas, höjd ca 7,5 cm.

Antal besök: 2 070