Parti LEKSAKER / Reservdelar Plåt, plast, gjutmetall. Cirka 50 delar.

65763. Parti LEKSAKER / Reservdelar Plåt, plast, gjutmetall. Cirka 50 delar.

Märken som TippCo, Kellermann, Dinky, Joustra, SH, Taiyo, Tootsie, Bapro med flera.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 478