LEKSAKSBILAR i plast, gummi och plåt. Båt, kassaapparat, vägmärken för tåg.

65740. LEKSAKSBILAR i plast, gummi och plåt. Båt, kassaapparat, vägmärken för tåg.

nada med flera. Cirka 25 delar.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 2 441