DAGBÄDD, Art deco, 1920-30-tal.

65691. DAGBÄDD, Art deco, 1920-30-tal.

Ek, träskuren sockel, tagelmadrass, tagelplymå, klädd mörkröd mohairplysch.
Längd 200 x 105 cm
Fint skick.

Bruksslitage, Saknar några knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 200 x 105 cm
Fint skick.

Antal besök: 2 839