KISTA, 1700-tal.

KISTA, 1700-tal.
65690. KISTA, 1700-tal.

kista , ek på kulfötter, Längd 140, bredd 63, höjd 66 cm.

Omarbetad, kompletterad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
65690. KISTA, 1700-tal.

Antal besök: 1 185