BOKHYLLA, B Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt, Sverige.

65642. BOKHYLLA, B Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt, Sverige.

Stämplad "Bodafors, design B Fridhagen, Made in Sweden".

Längd 130 cm, bredd 40 cm, höjd 179 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 956