BORDSPENDYL, nyrokoko, 1800-tal.

65586. BORDSPENDYL, nyrokoko, 1800-tal.

Förgylld metall med riklig dekor. Längd 35 cm, bredd 14 cm, höjd 43 cm.

Bruksslitage. Restaurerad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794