LEDSTÄNGER, ett par, för fartyg, 1900-tal.

65567. LEDSTÄNGER, ett par, för fartyg, 1900-tal.

Från 1300 tons farttyg 1966. Enligt upg teak och mässing.
Längd 234 resp 243 cm.

Slitage, fästen ärgade, skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 234 resp 243 cm.

Antal besök: 1 557