ANDERS WALLIN. olja på duk, " Vinterlandskap " signerad, daterad 1951.

65518. ANDERS WALLIN. olja på duk, " Vinterlandskap " signerad, daterad 1951.

43 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 62 cm.

Antal besök: 2 942