PLÅTBURKAR, 10 st. Kaffe, 1900-tal.

654887. PLÅTBURKAR, 10 st. Kaffe, 1900-tal.

Löfbergs lila kok mellanrost, Gevalia kokmalet mellanrost, Premiär kaffe (oöppnad), Pyramid kaffe, Cirkel kaffe, Lyx kaffe, Chase & Sandborn coffee, Gevalia kvalitetskaffe, Maxwell house coffee (oöppnad), Blå mocca mellanrost brygg (oöppnad).
Höjd 9 - 15 cm.

Bruksslitage, några burkar med mindre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 15 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 889