V. BLOCH-SUHR. Marint motiv, olja på duk, signerad och daterad 1881.

65448. V. BLOCH-SUHR. Marint motiv, olja på duk, signerad och daterad 1881.

22 x 30,5 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 30,5 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 270