SKRIN, med kurbitsmålning, 1800-tal.

653033. SKRIN, med kurbitsmålning, 1800-tal.

Längd 49, bredd 32, höjd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor samt mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 687