KAFFESERVIS, 3 delar, silver, C G Hallberg Stockholm 1948. Tot vikt ca 1303 gram.

65054. KAFFESERVIS, 3 delar, silver, C G Hallberg Stockholm 1948. Tot vikt ca 1303 gram.

Kaffekanna med grepp i plast/bakelit, sockerskål med lock samt kanna. Högsta höjd ca 26 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 945