Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HADAR JÖNZÉN. Stilleben med blommor i blå vas. Olja på duk. Signerad H.Jönzén.
64998. HADAR JÖNZÉN. Stilleben med blommor i blå vas. Olja på duk. Signerad H.Jönzén.
116 x 87 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
116 x 87 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 373