TORAPINNE, silver, bär rysska stämplar.

64976. TORAPINNE, silver, bär rysska stämplar.

Längd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 409