SLAGBORD, 1700-/1800-tal.

649559. SLAGBORD, 1700-/1800-tal.

Dubbla grindar.
Längd ca 65+27+65 cm. Bredd 145,5 cm. Höjd 76 cm.

Slitage, färgbortfall, sprickor, maskstunget, renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbla grindar.

Antal besök: 2 859