SKRIVBORD, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 590.

64920. SKRIVBORD, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 590.

fanerat med ask och körsbär, hörnbeslag i mässing, två lådor i sargen varav en för tangentbord, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, Höjd 74,5 cm,
längd 180 cm bredd 90 cm.

smärre brukslitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 180 cm bredd 90 cm.

smärre brukslitage/repor.

Antal besök: 6 924