INGEGERD BESKOW. Olja på duk. Signerad.

64874. INGEGERD BESKOW. Olja på duk. Signerad.

"I hamn, Mollösund 1943". 61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 905