FIGURINER, 2 st, teracotta, Uffrecht & Co, Tyskland, 1800/1900-tal.

64857. FIGURINER, 2 st, teracotta, Uffrecht & Co, Tyskland, 1800/1900-tal.

Bemålade, höjd ca 33 cm.

Lagning samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålade, höjd ca 33 cm.

Lagning samt nagg.

Antal besök: 725