MODELLBILAR cirka 20 stycken och FIGURER cirka 60 stycken mestadels Western.

64807. MODELLBILAR cirka 20 stycken och FIGURER cirka 60 stycken mestadels Western.

Bilar av märken som CORGI, DINKY, NOREV, BRITAIN, MATCHBOX med flera. Figurer av BRITAIN, HONG KONG med flera. Tillkommer svenska vägmärken cirka 20 stycken.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 926