STICKERT, för flygvapnet, Sverige, m/1930.

647697. STICKERT, för flygvapnet, Sverige, m/1930.

Förgyllt fäste med lindad tråd. Rak klinga stämplad WKC. Balja av läder med mässingsfästen. Längd 36 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 960