SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets början.

647688. SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets början.

Stock av trä. Lås med otydlig smedsstämpel. Längd 55 cm.

Omändrad från flintlås. Sprickor och skador. Senare laddstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 505