MODELLBIL DINKY TOYS 157 Jaguar och 428 Trailer i originalkartong. 3 Wiking-bilar.

64672. MODELLBIL DINKY TOYS 157 Jaguar och 428 Trailer i originalkartong. 3 Wiking-bilar.

Jaguar gul/grå 1950-tal.

Bra skick med smärre lackskador. Kartonger med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jaguar gul/grå 1950-tal.

Antal besök: 1 063