RUDOLF JAKOB KRONBERGS. Komposition, blandteknik på pannå, signerad, daterad a tergo 1963.

64671. RUDOLF JAKOB KRONBERGS. Komposition, blandteknik på pannå, signerad, daterad a tergo 1963.

Tot pannå ca 61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot pannå ca 61 x 50 cm.

Antal besök: 2 295