Kökssoffa, 1800-tal.

Kökssoffa, 1800-tal.
64634. Kökssoffa, 1800-tal.

Avlutad furu. Dekor av bland annat pärlbård. Längd 205 cm. Djup 53 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
64634. Kökssoffa, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 2 876