KARIN PARROW. Olja på duk. Signerad.

64617. KARIN PARROW. Olja på duk. Signerad.

Porträtt av sydländsk kvinna. 50 x 55 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Karin Parrow (1900–1984)

Antal besök: 1 866