FAT, keramik, Laila Zink, Made in Finland, signerad.

64610. FAT, keramik, Laila Zink, Made in Finland, signerad.

20 x 20 cm.

Obet nagg , obet färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 20 cm.

Obet nagg , obet färgsläpp.

Antal besök: 3 576