FÅTÖLJ med FOTPALL, Ingmar Relling för Westnofa Furniture, Norge, 1970-tal.

64609. FÅTÖLJ med FOTPALL, Ingmar Relling för Westnofa Furniture, Norge, 1970-tal.

Stomme av brunbetsat trä. Brun skinnklädsel. Hopfällbar.

Bruksslitage. Klädseln med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 936