Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
FOLKE GULLBY, "A letto". Nr 215. Etsning. 38/56. Signerad.
64586. FOLKE GULLBY, "A letto". Nr 215. Etsning. 38/56. Signerad.
12 x 15 cm.
Blad något gulnat.
Gör en kostnadsfri värdering!
12 x 15 cm.
Blad något gulnat.
Gomér & Andersson Linköping
1 279