BARSKÅP MED BELYSNING, mahogny, 1900-talets mitt.

64561. BARSKÅP MED BELYSNING, mahogny, 1900-talets mitt.

rokokostil, höjd 126, bredd 72, djup 40 cm.

smårepor förekommer, nagg på glashylla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 892