GOLVUR, målat trä, urtavlan signerad Andreas Westerman Laholm.

64553. GOLVUR, målat trä, urtavlan signerad Andreas Westerman Laholm.

sent 1700-tal, höjd 206 cm.

slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

sent 1700-tal, höjd 206 cm.

slitage och skador.

Antal besök: 1 730