GLOVLAMPA, gulmetall, 1900-tal.

64532. GLOVLAMPA, gulmetall, 1900-tal.

Total höjd inkl skärm ca 155 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 927