BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

64462. BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Rutfanerad med intarsia.Dekor med bronser.Grå stenskiva.Längd 80, bredd 44, höjd 75 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 155