MODELLTÅG HORNBY DUBLO och TRIANG, 17 vagnar.

64437. MODELLTÅG HORNBY DUBLO och TRIANG, 17 vagnar.

Skala H0.

Slitage och skador. 2 vagnar saknar boggier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala H0.

Antal besök: 748