Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
PAUL GERHARD. olja på duk, signerad, märkt A tergo " Djur, 1968 ".
64426. PAUL GERHARD. olja på duk, signerad, märkt A tergo " Djur, 1968 ".
37x 26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x 26 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
3 258