EDWARD ARMFIELD. HANS ART. Olja på duk, signerad.

64425. EDWARD ARMFIELD. HANS ART. Olja på duk, signerad.

Motiv av hundar. 29 x 39 cm.

Färgkracklering samt smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av hundar. 29 x 39 cm.

Antal besök: 1 762