GITARR, Kiso-Suzuki, modell G-100, Japan.

643272. GITARR, Kiso-Suzuki, modell G-100, Japan.

Etikettmärkt, numrerad 80908.
Totalhöjd 100 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, numrerad 80908.
Totalhöjd 100 cm.

Antal besök: 3 659