JOHN LUNDQVIST. TILLSKRIVEN. "Motto: Nymfernas brunns", gips, osignerad.

64288. JOHN LUNDQVIST. TILLSKRIVEN. "Motto: Nymfernas brunns", gips, osignerad.

Höjd ca 32 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 557