ÄLDRE TELEFON, svartlackerad plåt.

64117. ÄLDRE TELEFON, svartlackerad plåt.

höjd 32 cm.

omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 32 cm.

Antal besök: 1 047