29. SVEN-ERIK JOHANSSON (F. 1925). "Litet panorama". Olja på pannå.

29. 64082. SVEN-ERIK JOHANSSON (F. 1925). "Litet panorama". Olja på pannå.

Signerad och daterad SE Johansson 1962. 26 x 51 cm.
Utställningar: Malmö Konsthall 1985.

Stifthål i övre marginal.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Stifthål i övre marginal.

KVALITETSAUKTION VÅR 2013

#Kvalitetsauktion våren 2013 - Modernt & Klassiskt

Auktion 27 maj med start 13:00.

Visning dagligen 18-26 maj vardagar 11:00-18:00 lör-sön 11:00-15:00

Förhandsbud kan registreras fram till 12.00 auktionsdagen.

Antal besök: 1 726